Branding

Nech predávate čokoľvek, takmer určite to predáva ďalších 50 firiem. Zákazník si tak môže vyberať z množstva ďalších e-shopov, porovnať si ceny atď. Ak si nebude vedieť zapamätať váš názov, vašu webovú adresu alebo ak vás nebude vedieť rýchlo spoznať, keď niekde uvidí vašu reklamu, vaša šanca byť preňho dôveryhodnou spoločnosťou rapídne klesá. 

Preto sme medzi naše služby zaradili aj branding, teda tvorbu korporátnej identity spoločnosti. Pomôžeme vám s prehodnotením doterajších signálov značky, pripravíme návrh nového názvu, loga a celkovej korporátnej identity (farebnosť, fonty, vizuálne prvky). 

Dodáme vám vypracovaný design manuál, na základe ktorého bude celá vaša spoločnosť používať jednotnú vizuálnu komunikáciu. Na základe dohody pre vás vieme následne vytvoriť aj webovú stránku či eshop a rozbehnúť komunikáciu na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom PPC kampaní v sieti Google.  

Byť rozpoznateľný je dôležité, keď chcete osloviť. Baví nás pracovať na tom, aby ste boli medzi zákazníkmi prvou voľbou, aby vás v dave iných značiek spoznali a vybrali si vás. Ak sa nám ozvete, dáme si stretnutie niekde nad Kolumbiou (myslíme tú kávu) a spolu niečo vymyslíme.

V jednoduchosti je krása (webu)
@Bianca - estetická klinika
Malý veľký outdoorový e-shop Floki
@Floki
More similar projects