Špecialista na záhradné rastliny a jeho online e-shopové portfólio

@Kvety Tatry
  • #Web
  • #Eshop
Pod Tatrami sa to len tak hemží ľuďmi, ktorí rozumejú rastlinám a kvetom. 🌳🌵 Naše služby totiž vyhľadal aj podtatranský špecialista na záhradné rastliny: Kvety Tatry. 🌷 Jeho predstavy sme pretvorili na kvalitný a funkčný e-shop, ktorý spĺňa všetky požiadavky pre moderné responzívne weby.  

Veľké e-shopy sú vždy tak trochu „hodinárska robota“. ⏰ Musíte k tomu pristupovať jemne a každé koliesko (ehm, teda, každý script) musí sedieť úplne presne. Stačí totiž jediné slabé miesto a databázy sa zrazu neaktualizujú – čo si v lepšom prípade všimnete sami, v tom horšom sa vás začnú zákazníci pýtať, prečo máte na webe produkty, ktoré neviete dodať. 🤷🏻‍♂️

Preto bola aj pri tomto webe namieste veľká opatrnosť. Klient mal predstavu o konzervatívnejšom dizajne, takže sme všetky úpravy realizovali v úzkej komunikácii s klientom. V tomto prípade sme však mali šťastie na klienta, ktorý rozumel tomu, že niektoré veci je najlepšie nechať na tých, ktorí im rozumejú najlepšie. Preto sme mohli celú vnútornú štruktúru stránky navrhnúť podľa seba.

E-shop je napojený na viaceré externé aplikácie:

  • Elall: Riadenie skladu a správa objednávok
  • Stripe: platobná brána, cez ktorú je možné objednávku zaplatiť online

Vo výsledku je teda e-shop plne autonómny a ľahko ovládateľný iba s minimálnymi zásahmi. A presne o toto klientovi šlo. Samozrejme, pri všetkých našich weboch platí, že po ich naprogramovaní poskytujeme klientovi aj pravidelný servis – čo je obzvlášť dôležité pri e-shopoch, ktoré majú živé databázy a kde musí prepojenie bežať na 100 % počas 24 hodín denne.

Tak čo, potrebujete také čosi aj vy? 🤝