Pretekársky rýchly web pre Hotel Crocus

@Hotel Crocus
  • #Web
Štrbské Pleso je jedným z najkonkurenčnejších miest na Slovensku. Pre Hotel Crocus sme preto potrebovali pripraviť web, ktorý poskytne hotelu náskok pred väčšinou ostatných zariadení. Podarilo sa nám to?   

Sú miesta, ktoré ľudí lákajú viac než iné. Ak potrebuje webovú stránku hotel v menej známej lokalite, vystačí si aj s jednoduchým riešením, pretože vie, že mu nik nedých na krk. Ako sa ale zariadite, ak sídlite v obci, ktorá je po väčšinu roka pod hľadáčikom desaťtisícov turistov z celého Slovenska aj zahraničia?

Potrebujete web, ktorý je jednoduchý, rýchly, sympatický a ktorý vám okrem ubytovania ukáže aj ďalšie možnosti trávenia voľného času. Ak ste totiž do Tatier pricestovali, aby ste si tam oddýchli, nechcete polovicu dovolenky stráviť plánovaním aktivít a trás.

Keď máte toto všetko, máte o výsledky postarané.

Rýchly web – zaujímavý obsah – veľa konverzií

Keďže klient vedel, čo pre jeho klientov funguje, a keďže vie, že jeho hostia sa radi vracajú, nechcel dramaticky meniť dizajn webu. Návštevníci sa predsa vracajú, pretože to tam majú radi také, aké to je. Na druhej strane si aj klient uvedomoval, že bez nevyhnutnej dizajnovej aktualizácie to takto ďalej nepôjde. Po viacerých konzultáciách sme naponok dospelu k riešeniu, s ktorým boli spokojné obe strany.

Plné auto nedokáže ísť ani zďaleka tak rýchlo ako auto, v ktorom je iba šofér. 🚗 A podobne to funguje aj pri weboch a rôznych interaktívnych „vychytávkach“. Niekde si ich môžete dovoliť, inde nie.

Namiesto zložitých interaktívnych prechodov sme sa preto snažili stránku čo najviac odľahčiť, aby bola čo najrýchlejšia (čo bola jedna z prioritných požiadaviek klienta). 🏎

Srdcom každého hotelového webu je rezervačný systém. Bez neho je web vlastne iba informačná tabuľa. Stránky sme preto cez riešenie na mieru prepojili s rezervačným systémom Previo, s ktorým mal klient podľa svojich slov veľmi dobré skúsenosti.

Výsledkom je web, ktorý beží bez problémov (a rýchlo 🐎), má dostatok bočných podstránok na blogy a informačné články a kvalitne prepojený rezervačný systém. A podľa slov klienta „je to to, čo hľadal.“

hotel-crocus.eu