Pekný web a komunikácia pre Pekné kúpeľne

@K.R.T. Pekné kúpeľne
  • #Web
  • #PPC
  • #Social
Špecialista na dlažby a sanitu vďačí za svoj úspech tomu, že vždy dokázal udržať krok s dobou. K nám si prišiel pre moderný web a správu marketingovej komunikácie. 

Spoločnosť K.R.T., patrí medzi našich “srdcových” klientov. Môže za to ich prístup – predávajú nádherné produkty, vedia, že potrebujú investovať do moderných technológií a snažia sa pre svojich klientov tvoriť zaujímavý a zábavný obsah.

Preto sme boli nadšení, keď nám po úspešnej spolupráci na ich webe odovzdali aj správu sociálnych sietí a výkonnostné kampane v Google Ads. Naša spolupráca sa časom pretavila aj do ďalších projektov. Takáto dlhodobá spolupráca je presne to, čo hľadáme.

Web nemusí byť zložitý

Pri niektorých weboch nie je nutne potrebné znovu vynájsť koleso. Máte jasne definované obsahové a formálne parametre, k dispozícii vizuálnu identitu spoločnosti a definovaný deadline. Na základe neho potom tvoríme štruktúru a dizajn webu – a zároveň s tým nastavujeme aj systém pre administráciu webu, aby klient nebol po dokončení webu naveky odkázaný na agentúru, ale aby mohol jednoducho aktualizovať údaje na stránke a dopĺňať na ňu všetko, čo potrebuje.

Na druhú stranu… možno to znie jednoducho, ale urobiť pekný prehľadný web s funkčnou administráciou a kvalitne vyriešenou responzivitiou pre mobilné zariadenia, na to potrebujete skúsenosti.

Ak sa chcete pozrieť, ako sa nám to podarilo, navštívte priamo stránku www.krt.sk a presvedčte sa sami.

krt.sk

Sociálne siete

K.R.T. patrí k spoločnostiam, ktoré v rámci Slovenska pôsobia lokálne cez tri pobočky – Liptovský Mikuláš, Banskú Bystricu a Brezno. Keďže klient v danej dobe nechcel zasahovať publikum, ktorému by nemohol poskytovať služby, dohodli sme sa, že kampaň bude vedená primárne na tieto tri styčné miesta a ich okolie. V rámci nastavenia kampane na sociálnych sieťach sme sa rozhodli komunikovať hlavné domény spoločnosti:

  • spoluprácu so zvučnými svetovými značkami
  • profesionálne služby (napr. vytvorenie 360° fotorealistických vizualizácií)
  • skúsenosti s menšími aj väčšími projektami

V rámci tejto stratégie sme komunikáciu na Facebooku rozdelili do pravidelne sa opakujúcich blokov, aby bola tvorab obsahu pre klienta jednoduchšie plánovateľná a pre fanúšikov pravidelná. V rámci segmentu sme sa rozhodli využiť špeciálny formát tzv. 360 stupňových fotografií. Panoramatické vizualizácie sme tak dokázali predstaviť spôsobom, ktorý sledujúcih ľahko naláka na interakciu, keďže si môžu obzrieť tú časť kúpeľne, ktorá ich zaujíma.

Niet sa čo čudovať, že tieto 360° sa stali mimoriadne obľúbeným obsahom. Okrem toho pravidelne zverejňujeme články o sanite, obkladoch a dlažbe, ale aj o projektoch, ktoré sú vzhľadom na svoje lokálne zameranie mnohým sledovateľom známe, a tak sa okolo nich často rozprúdi živá diskusia. Instagramový grid sme ozvláštnili špeciálnym dizajnom, pri ktorom do seba jednotlivé diely zapadajú ako súčasť skladačky.

Google ADS

Podobne ako pri komunikácii na sociálnych sieťach aj kampane Google Ads fungujú na lokálnej úrovni pre každú z pobočiek. Cieľom ostáva nie len posilnenie povedomia o značke v danom regióne ale aj prilákať nových zákazníkov, ktorí navštívia prevádzku alebo si dohodnú konzultáciu telefonicky či e-mailom.

V rámci komunikácie využívame tri komunikačné kanály. Pričom každý z nich má svoju špecifickú stratégiu. Kampane vo vyhľadávacej sieti Google sú excelentným nástrojom pre oslovenie cieľovej skupiny, ktorá prejavuje záujem o konkrétnu službu alebo produkt. Kampane v obsahovej sieti dokážu skvelo fungovať ako nástroj na budovanie povedomia a zvýšenie návštevnosti webu relevantným publikom. Okrem spomenutých kanálov využívame aj lokálne kampane v sieti Google, ktoré kombinujú výhody kampaní vo vyhľadávaní a kampaní v obsahovej sieti Google.