Web pre Hotel (ktorého doménou je tatranská) Panorama

@Hotel Panorama
  • #Web
Ak nájdete hotel s krajším výhľadom na panorámu Spiša a Liptova, dáme sa presvedčiť. Zatiaľ však tvrdíme, že Hotel Panorama je svojou polohou skutočným unikátom medzi hotelmi. A keď vás takáto perla osloví, aby ste jej vytvorili web, neváhate ani minútu.  

Boli ste už niekedy na Štrbskom Plese? Ak nie, tak to radšej ani nikomu nehovorte a rýchlo to bežte napraviť. Ak áno, tak ste na tom lepšie a určite ste si medzi všetkými tými prírodnými krásami všimli aj jedno nevšedné dielo ľudského umu – Hotel Panorama, ktorý sa svojou polohou a najmä výhľadom odlišuje od všetkého ostatného na míle ďaleko.

Nuž, táto budova vie, ako pritiahnuť pozornosť. Aj pri svojej výške však očarí ľudí maximálne zo vzdialenosti 30 kilometrov.

Aby tento hotel mohli spoznať aj ľudia z ostatných častí Slovenska, potrebuje niečo lepšie: nový web. Tak poďme na to.

Web: Keď menej je viac

Hotel Panorama je neprehliadnuteľný nielen svojou polohou, ale aj architektúrou. Patrí medzi najikonickejšie stavby v Tatrách, o tom niet pochýb. Na jednej strane je to skvelé, na druhej strane to stanovuje vysoké očakávania, ako má vyzerať a fungovať web, ktorý bude takýto hotel reprezentovať. Rozhodli sme sa vynechať náročné experimenty s novinkami a radšej sme využili to najlepšie, čo o tvorbe webov pre ubytovacie zariadenia vieme.

Dizajn musí byť čistý, vizuály silné a príťažlivé na desktope i mobile zároveň; návštevník sa musí vedieť dostať k rezervačnému systému na dva kliky; web musí fungovať bleskovo na všetkých zariadeniach… jednoducho tisíc malých vecí, ktoré dokopy vytvoria funkčný a používateľsky príjemný web.

Či sa nám to podarilo, môžete posúdiť sami.

hotelpanorama.sk