E-shop, kde nájdete tú pravú

@raf ARMATURY
  • #Social
  • #Web
  • #Eshop

RAF ARMATURY má na českom trhu už takmer tridsaťročnú tradíciu a neustále svoje produkty posúva na ďalší level. Posunúť na vyššiu priečku chceli aj svoj e-shop, aby podporili priamy predaj. Oslovili nás s požiadavkou funkčného webu a e-shopu a práve na takých projektoch pracujeme veľmi radi.

Minimalizmus ako stavebný kameň

Mať pekné produkty nemusí stačiť. Je potrebné ich mať niekde, kde ich zákazníkom ukážete. K tomu RAF ARMATÚRY využil nielen nový katalóg, ale rozhodol sa aj pre nový web a e-shop, pretože kde inde osloviť viac ľudí ako v online priestore. A po vydaní štyroch nových kolekcií je ich predstavenie nutnosť. Takže ideme budovať stabilné základy.

Najskôr však stretnutie, kde si ujasníme, čo všetko web a e-shop musí mať. RAF ARMATÚRY si zakladá na minimalizme, v ktorom najviac vyniknú ich dizajnové kúsky. Takže základ pre vizuál bol jednoduchý a pritom štýlový. K tomu sme ladili e-shop tak, aby bola spokojnosť na strane predávajúceho aj nakupujúceho. Ako sa nám to podarilo, si môžete pozrieť priamo na webe.

Podpora predaja na sociálnych sieťach

Po odovzdaní webu a e-shopu naša spolupráca plynule prešla na správu sociálnych sietí. Bolo by škoda nový e-shop neukázať svetu, takže sme nastavili komunikáciu pre Facebook RAF ARMATURY. Po porade s klientom sme sa rozhodli komunikovať samotné produkty, inšpirácie dizajnu a edukatívne príspevky.

Podľa nastavených pravidiel tvoríme plány na mesiac dopredu a dodržujeme linku minimalizmu aj vo vizuáli. Už po opustení štartovej čiary sa tešíme z viditeľných výsledkov a veríme, že všetky krivky budú stúpať aj naďalej, konštantne so spokojnosťou klienta.