Aj ZOO môže efektívne komunikovať

@ZOO Olomouc

V našom odbore nás len tak nejaké odvetvie neprekvapí. Pri správe, že sa budeme podieľať na správe Facebooku ZOO Olomouc, sme však nadšením na chvíľu onemeli. Medzi ZOOlogickými záhradami veľká konkurencia nepanuje, keďže je ich v Českej republike iba niekoľko, aj tak však môžete cez sociálne siete efektívne nalákať viac návštevníkov a vybudovať si komunitu spokojných a verných fanúšikov.

Zvieratá na Facebooku fungujú

ZOO Olomouc už má peknú základňu fanúšikov na svojej Facebookovej stránke. My im pomáhame hlavne s propagáciou akcií, ktoré sa v ZOO konajú. Každý mesiac pre nich tvoríme rozmanitý obsah od predstavenia zvieratiek a jednotlivých sekcií po rôzne zaujímavosti zo života zvieratiek v ZOO – a máme radosť, že to sledujúci baví, pretože nás tiež.

Učíme sa veľa nových vecí a dostávame sa do nových situácií. Pri rešeršiach sme zisťovali zvieracie rekordy, dozvedeli sme sa niečo málo o fenkovi a sťahovali sme príspevok o pandách červených, pretože mali naplánované rozmnožovanie, a tak ich návštevníci nemohli vidieť vo výbehu. Je to celkom zábava.

A čo vy, kedy ste boli naposledy v ZOO? 😉